Останнім часом українські міста все більше цікавляться темою інтегрованого розвитку міст. Разом громада, бізнес і влада вчаться комплексно планувати, будувати та розвивати свої міста.

Одним зі стимулів для цього стала діяльність проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Починаючи з 2016 року, шлях до інтегрованого розвитку пройшли Львів, Чернівці, Вінниця, Житомир, Київ (Подільський район), Полтава.

Проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» пропонує долучитися до нового фахового онлайн-формату спілкування: вебінари Urban talks – Міські бесіди. Тема вебінару # 1 присвячена основним принципам інтегрованого міського розвитку.

ПРОГРАМА

15:00 – 15:20 Відкриття заходу, представлення спікерів
Модерація: Sophia Melnyk, експертка з місцевого планування та розвитку, Вінниця
15:20 – 15:40 Презентація «Інтегрований міський розвиток у міжнародному та українському контексті: стратегії, нові методи планування та формати партисипації. Нарощування потенціалу та міждисциплінарна співпраця». Urs Thomann, містопланувальник, Цюрих (Швейцарія)
15:40 – 15:50 Запитання учасників і відповіді експертів
15:50 – 16:10 Презентація «Інтегроване міське планування: досвід Львова». Anton Kolomyeytsev, головний архітектор Львова
16:10 – 16:20 Запитання учасників і відповіді експертів
16:20 – 16:30 Вікторина й нагородження переможця «Кавою з експертом». Завершення заходу
Робочі мови: українська та російська

Місце зустрічі: онлайн на платформі Microsoft Teams за наступним посиланням:
https://cutt.ly/OyI1BFB

Щоб долучитися до заходу, відкрийте посилання у браузері Google Chrome і в новому діалоговому вікні оберіть опцію «Продовжити в цьому браузері», а після цього – «Приєднатися зараз». Також Ви можете завантажити програму Microsoft Teams і скористатися цим застосунком.

Це – тільки перша зустріч. Такі міські бесіди планують проводити щомісяця. До Міських бесід будуть залучати міжнародних та українських експертів з інтегрованого розвитку, з якими обговорюватимуть практичні кейси українських та європейських міст. А найголовніше – продовжуватимуть діалог саме з учасниками вебінарів, з тими, хто прагне стратегічно та ефективно змінювати своє місто на краще.

Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні
GIZ Ukraine
#GIZдіє